Producenci
HP Inc. Mysz USB Wired Travel G1K28AA
Opis
Przewodowa mysz podróżna USB
Zwiększ swoją wydajność podczas podróży dzięki tabletowi lub komputerowi przenośnemu, do których dodasz lekką, bardzo małą mysz USB HP Travel Mouse.
Dane techniczne
| Model | HP USB Travel |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 95 cm |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 3.7 x 9.8 x 5.9 cm |
| Waga | 61 g |
| Pozostałe parametry |
|