Producenci
HP Inc. Notebook 255 G10 R5-7530U 512GB/16GB/W11Pro/15,6 cali AL0E8AT
Opis
Laptop HP 255 G10 zapewnia podstawowe funkcje biznesowe w smukłej i lekkiej konstrukcji, którą można wszędzie ze sobą zabrać. 15,6-calowy ekran o 85-procentowym współczynniku proporcji do obudowy, wydajny procesor AMD Ryzen, szybka pamięć RAM i optymalna pamięć masowa dostarczają potrzebnej wydajności, a pomocne porty pozwalają podłączyć różne urządzenia peryferyjne wszystko to w bardzo przystępnej cenie.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | HP 255 15.6 inch G10 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 7530U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
|
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 41 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 18.6 mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Głębokość | 236 mm |
| Waga | 1.52 kg |