Producenci
HP Inc. Notebook Dragonfly G4 i7-1355U/13.5/1TB/32GB/W11P 8A3S5EA
Opis
Zdefiniuj historię swojego sukcesu
Wzmocnij swój osobisty wizerunek dzięki urządzeniu HP Dragonfly. Ten pięknie zaprojektowany komputer wykorzystuje najnowszy procesor Intel Core, zapewnia wrażenia audio i wideo wzbogacone przez funkcję HP Presence, posiada obudowę wykonaną w 90% z magnezu pochodzącego z recyklingu i pomaga chronić użytkownika, dzięki rozwiązaniu HP Wolf Security.
Kamera 5 Mpx, pole widzenia 88°
Wyglądaj jak najlepiej i poruszaj się swobodnie przed kamerą 5 Mpx z 88- stopniowym polem widzenia
Wyjątkowe wzornictwo o bardzo lekkiej konstrukcji
HP Elite Dragonfly zapewnia mobilność przekraczającą oczekiwania w doskonale wykonanym komputerze.
Wyświetlacz 3:2 o przekątnej 13,5
Zobacz więcej bez przewijania, dzięki ekranowi o proporcjach 3:2 i przekątnej 13,5 cala.
Pomóż chronić naszą wspólną przyszłość
Obudowa komputera zawiera wagowo 90% magnezu pochodzącego z recyklingu.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | HP Dragonfly 13.5 inch G4 Notebook PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-1355U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1280 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 1000 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | UWVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Modem 4G (LTE) |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Wbudowany |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 68 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Liczba komór | 6-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 16.4 mm |
| Szerokość | 297.4 mm |
| Głębokość | 220.4 mm |
| Waga | 0.99 kg |