Producenci
HP Inc. Pendrive 256GB USB 3.1 HPFD755W-256
Opis
Pendrive 256GB USB 3.1 HPFD755W-256
Uprość swój mobilny styl życia dzięki HP USB Flash Drive x755w. Dzięki technologii USB 3.1 i konstrukcji bez wysuwanych nasadek urządzenie x755w jest idealne do błyskawicznego przesyłania dużych plików, takich jak filmy, wideo i nie tylko.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 256 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 75 MB/s |
| Prędkość zapisu | 30 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 9,5 x 17,2 x 55 mm |
| Waga | 8.8 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |