Producenci
HP Inc. Pendrive 256GB USB 3.1 HPFD796L-256
Opis
HP USB Flash Drive x796w to idealna konstrukcja Push-Pull do przechowywania dużych bibliotek plików, składających się z filmów, obrazów o wysokiej rozdzielczości, muzyki, renderingów i innych. Niskoprofilowy wygląd HP x796w pokazuje Twój niezwykły gust.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 256 GB |
| Interfejs | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Prędkość odczytu | 75 MB/s |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 7.2 x 17.6 x 53.3 mm |
| Waga | 13.9 kg |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |