Producenci
HP Inc. Pendrive 32GB USB 2.0 TWINPACK HPFD212-32-TWIN
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 32 GB |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Prędkość odczytu | 14 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6,7 x 20,4 x 56,6 mm |
| Waga | 10.2 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |