Producenci
HP Inc. Pendrive 64GB HP USB 3.1 HPFD755W-64
Opis
HP USB Flash Drive x755w wykorzystuje technologię USB 3. 1 do szybkiego transferu danych takich jak duże pliki, takie jak filmy, wideo i inne. Uprość swój mobilny styl życia dzięki x755w
- Wydajność USB 3.1 do przechowywania i udostępniania plików
- Trwałe niebieskie wykończenie
- Zintegrowana pętla na klucze łatwo przyczepia się do breloczków,torebek, plecaków, toreb itp.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 9.5 x 17.2 x 55 mm |
| Waga | 8.8 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |