Producenci
HP Inc. Ploter DesignJet T1700dr PostScript 1VD88A
Opis
44-calowa drukarka PostScript HP DesignJet T1700dr
Bezpieczne, wydajne i dokładne wydruki CAD oraz GIS o rozmiarze do 44-cali (1118 mm)
BEZPIECZNA - chroń swoją pracę i informacje
- Chroń drukarki/dane przed nieautoryzowanym dostępem za pomocą HP Secure Boot, białej listy, szyfrowanych dysków twardych i innych rozwiązań.
- Chroń dokumenty i zachowaj poufność dzięki rozwiązaniom z zakresu autoryzacji, takim jak drukowanie zabezpieczone kodem PIN i czytniki kart.
- Zabezpiecz swoje drukarki za pomocą HP JetAdvantage Security Manager; zarządzaj swoją flotą zdalnie za pomocą HP Web Jetadmin.
- Kontroluj i optymalizuj koszty drukowania za pomocą rozwiązań z zakresu księgowości - lub współpracując ze swoim sprzedawcą za pośrednictwem HP Partner Link.
WYDAJNA - koniec z wstrzymywaniem pracy komputera
- Sterowniki Adobe PDF odciążają Twój komputer natychmiast po przesłaniu zadania druku - nawet w przypadku najbardziej złożonych plików.
- Praca bez przerw - opcja podwójnej rolki zmniejsza czas potrzebny na jej zmianę; dwie rolki podwajają pojemność i pomagają zmieniać typy papieru.
- Obsługuj bardziej złożone pliki - potężna architektura przetwarzania, 128 GB pamięci, dysk twardy o pojemności 500 GB przy 116 str. A1/D na godz.
- W prosty sposób drukuj zestawy projektów oraz dokumenty PDF za pomocą oprogramowania HP Click.
DOKŁADNA - podejmuj lepsze decyzje dzięki precyzyjnym kolorom
- Uzyskaj jasne kolory i wysoką jakość zdjęć - nawet na zwykłym papierze - dzięki atramentom HP Bright Office.
- Odtwarzaj przezrocza, warstwy, palety kolorów i gradienty za pomocą wbudowanego silnika druku Adobe PDF Print Engine.
- Dostosowane profile odtwarzają wyraźnie widoczne odcienie koloru; atramenty kolorowe/szare/czarne zapewniają delikatne kolory i ciemne tony.
- Dokładne wyświetlanie danych - głowice drukujące o dużej gęstości zapewniają 2400 dyszy na cal i dokładność linii na poziomie 0,1%.
Dane techniczne
| Model | DesignJet T1700dr |
| Obszar zastosowań | Zaawansowane |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A3 |
| Format | A1 |
| Format | A2 |
| Format | A4 |
| Format | A0 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Brak |
| Język drukarki | CALS G4 |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | HP-GL/2 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 328 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 2 lata |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 998 mm |
| Szerokość | 1802 mm |
| Głębokość | 695 mm |
| Waga | 74 kg |