Producenci
HP Inc. Ploter DesignJet T950 36-in 2Y9H1A
Opis
Dane techniczne
| Model | 2Y9H1A |
| Obszar zastosowań | Zaawansowane |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A0 |
| Format | A1 |
| Format | A2 |
| Format | A4 |
| Format | A3 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Brak |
| Język drukarki | HP-GL/2 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | JPEG |
| Język drukarki | CALS G4 |
| Język drukarki | HP-RTL |
| Język drukarki | TIFF |
| Język drukarki | URF |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Kalka kreślarska |
| Rodzaj nośnika | Nośniki samoprzylepne |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 280 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 967 mm |
| Szerokość | 720 mm |
| Głębokość | 1407 mm |
| Waga | 56 kg |