Producenci
HP Inc. Ploter DesignJet Z6 44-cale PS Printer T8W16A
Opis
44-calowa drukarkaPostScript HPDesignJet Z6 (T8W16A)
Wydruki o wysokiej rozdzielczości, szybko i bezpiecznie. Lepsza jakość przy użyciu mniejszej liczby atramentów.
Nowe głowice drukujące HP o wysokiej rozdzielczości zapewniają wyraźne detale i kontrastowe kolory wydruków. Funkcja HP Pixel Control zapewnia płynne gradienty, a zintegrowany trymer pionowy upraszcza wykańczanie. Obsługuj skomplikowane pliki i zabezpiecz swoje drukarki/dane.
PRECYZYJNIE - wyraźne rozróżnienie subtelnych detali
Nowe głowice drukujące HP o wysokiej rozdzielczości zapewniają wyraźne detale i kontrastowe kolory wydruków.
SZYBKO - pracuj bez opóźnień
Obsługuj nawet najbardziej skomplikowane pliki przy użyciu wszechstronnej architektury przetwarzania i platformy Adobe PDF Print Engine.
BEZPIECZEŃSTWO - Chroń swoją pracę i informacje
Chroń drukarki/dane przed nieautoryzowanym dostępem za pomocą funkcji HP Secure Boot, list dozwolonych i szyfrowanych dysków twardych.
Dane techniczne
| Model | DesignJet Z6 44 cale |
| Obszar zastosowań | Zaawansowane |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A3 |
| Format | A1 |
| Format | A2 |
| Format | A0 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Brak |
| Język drukarki | HP-RTL |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | HP-GL/2 |
| Język drukarki | CALS G4 |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Nośniki podświetlane |
| Rodzaj nośnika | Nośniki samoprzylepne |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 80 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 500 g/m² |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 998 mm |
| Szerokość | 1802 mm |
| Głębokość | 695 mm |
| Waga | 86 kg |