Producenci
HP Inc. Przewodowa mysz i klawiatura 320MK do komputerów biurkowych 9SR36AA#ABB
Opis
Profesjonalnej klasy wydajność dla Twojej przestrzeni roboczej
Pracuj wydajnie i zwiększ swoje codzienne możliwości dzięki niezawodnemu przewodowemu zestawowi klawiatury i myszy HP 320MK.
Rozwiązanie stworzone z myślą o Twojej wygodzie
Ciesz się komfortem dzięki mniejszemu rozmiarowi klawiatury i niskoprolowym, cichym klawiszom. Trzystrefowy układ zapewnia panel numeryczny, klawisze kierunkowe oraz pochylenie pod kątem 6° pozwalające na wygodne ułożenie nadgarstków. Obsługuj dokumenty dowolną ręką dzięki dobrze wyprolowanej myszy.
Bezpieczne użytkowanie
Zapewnij sobie pełen spokój, wiedząc, że możesz bezpiecznie czyścić swoją klawiaturę i mysz domowymi chusteczkami do dezynfekcji klawiatury i myszy HP przechodzą testy obejmujące nawet 1000 przetarć.
Łatwe podłączenie i eksploatacja
Postaw na prostotę technologii plug-andplay i konstrukcję korzystającą z najważniejszych funkcji. Podłącz klawiaturę i mysz do dowolnego portu USB w swoim komputerze przenośnym. Kontrolki LED klawiatury powiadamiają o zablokowanych klawiszach, natomiast rolka myszy służy jako trzeci przycisk funkcyjny.
Z myślą o ochronie środowiska
Dokonaj zakupu, dzięki któremu poczujesz się dobrze. Klawiatura wykonana jest w 50% z pokonsumenckich tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, natomiast płytki drukowane, w które wyposażone są klawiatura i mysz, charakteryzują się niską zawartością halogenu.
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | HP Wired Desktop 320MK |
| Model | HP Wired Desktop 320MK |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 42.62 × 11.09 × 1.67 cm |
| Waga | 413 g |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 10.38 × 6.34 × 3.55 cm |
| Waga | 75.8 g |