Producenci
HP Inc. Stacja robocza Z2 Mini G9 i9-14900 32GB/1TB/W11P 86D62EA
Opis
Obsługuje duże przepływy pracy. Pasuje do niewielkiej przestrzeni.
Realizuj zadania, o których wcześniej nie myślałeś, że są możliwe na tak małym komputerze. HP Z2 Mini można z łatwością umieścić na biurku lub za monitorem, dzięki czemu możesz realizować projekty 3D bez utraty cennej przestrzeni biurowej. A wszystko to przy jednoczesnym poczuciu ochrony Od BIOSu po przeglądarkę, nad, w i pod systemem operacyjnym dzięki HP Wolf Security Suite.
Niespotykana mini moc Z
Zdobądź standardowy niskoprofile procesor graficzny NVIDIA i procesor Intel, aby zapewnić płynne projektowanie, renderowanie i symulację.
Zaprojektowane, aby ewoluować wraz z Twoim przepływem pracy
Nowa, wysuwana konstrukcja zapewnia dostęp do wnętrza bez użycia narzędzi, dzięki czemu można łatwo wymieniać grafikę, pamięć i nie tylko.
Pasuje wszędzie
Stwórz swoje idealne miejsce do pracy w biurze lub w domu. Zamontuj Z2 mini za monitorem lub pod biurkiem.
Obsługuje duże przepływy pracy. Pasuje do niewielkiej przestrzeni.
Realizuj zadania, o których wcześniej nie myślałeś, że są możliwe na tak małym komputerze. HP Z2 Mini można z łatwością umieścić na biurku lub za monitorem, dzięki czemu możesz realizować projekty 3D bez utraty cennej przestrzeni biurowej. A wszystko to przy jednoczesnym poczuciu ochrony Od BIOSu po przeglądarkę, nad, w i pod systemem operacyjnym dzięki HP Wolf Security Suite.
Niespotykana mini moc Z
Zdobądź standardowy niskoprofile procesor graficzny NVIDIA i procesor Intel, aby zapewnić płynne projektowanie, renderowanie i symulację.
Zaprojektowane, aby ewoluować wraz z Twoim przepływem pracy
Nowa, wysuwana konstrukcja zapewnia dostęp do wnętrza bez użycia narzędzi, dzięki czemu można łatwo wymieniać grafikę, pamięć i nie tylko.
Pasuje wszędzie
Stwórz swoje idealne miejsce do pracy w biurze lub w domu. Zamontuj Z2 mini za monitorem lub pod biurkiem.
Wiodące w branży zabezpieczenia. Niezawodność, której możesz zaufać
Zapewnij sobie spokój ducha dzięki komputerowi, który został zbudowany z myślą o trwałości. Z2 Mini przechodzi 360 000 godzin rygorystycznych testów, testów zgodnych ze standardami wojskowymi i posiada certyfikat dla profesjonalnych aplikacji. A dzięki rozwiązaniu HP Wolf Security for Business jest on chroniony poniżej, w systemie operacyjnym i powyżej.
Dane techniczne
| Model | Z2 Mini G9 |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.4 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i9 processor 14900 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | M.2 |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 8 |
| Moc zasilacza | 280 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Mini PC |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wysokość | 69 mm |
| Szerokość | 211 mm |
| Głębokość | 218 mm |
| Waga | 2.4 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |