Producenci
HP Inc. Stacja robocza Z2 TWR G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F163EA
Opis
Poznaj zupełnie nowy poziom wydajności w swoim profesjonalnym przepływie pracy. Z2 Tower został zaprojektowany tak, aby bezproblemowo uruchamiać aplikacje wielowątkowe do szybkiego renderowania, symulacji. A kiedy zmieniają się Twoje wymagania, masz imponujące możliwości rozbudowy.
Dane techniczne
| Model | HP Z2 Tower G9 Workstation Desktop PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.2 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-13700 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 6 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 3 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-in) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 356 mm |
| Szerokość | 169 mm |
| Głębokość | 385 mm |
| Waga | 7.2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|