Producenci
HP Inc. Tusz 950/951 4-Pack 6ZC65AE CMYK
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Kolor | Czarny (black) |
| Kolor | Purpurowy (magenta) |
| Kolor | Błękitny (cyan) |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Pojemność | 8 ml |
| Pojemność | 8.5 ml |
| Pojemność | 24 ml |
| Wydajność (5% pokrycie) | 700 str. A4 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1000 str. A4 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 4 |
| Kompatybilność | HP Officejet Pro 8600 Plus e-All-in-One Printer (CM750A) |