Producenci
HP Inc. Uniwersalna stacja dokująca USB-C/A G2 EURO 5TW13AA
Opis
Uniwersalna stacja dokująca HP USB-C/A G2 5TW13AA
Szybka praca dzięki jednemu kablowi łączącego notebooki z obsługą USB-A i USB-C z wyświetlaczami, urządzeniami i siecią przewodową. Stacja dokująca jest obsługiwana przez DisplayLink i jest zgodna z notebookami HP, komputerami MacBook i innymi notebookami.
Dane techniczne
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 2 x DisplayPort |
| Porty we/wy | 4 x USB 3.0 Type A |
| Dokowanie | Tak |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 122 x 122 x 45 mm |
| Waga | 0.695 kg |