Producenci
HP Inc. Urządzenia wielofunkcyjne OfficeJet Pro 9720e 53N95B
Opis
Wielkoformatowe urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9720e (53N95B)
Drukuj profesjonalnie w szerokim formacie.
Poznaj profesjonalną, wielkoformatową, kolorową drukarkę atramentową od lidera w branży w połączeniu z najłatwiejszą w użyciu aplikacją do drukowania. Od raportów po rysunki łatwe udostępnianie i drukowanie na wielu urządzeniach.
Łatwe uzyskiwanie żywych, precyzyjnie wyglądających wydruków
Drukuj realistyczne wydruki za pomocą pierwszej na świecie drukarki wielkoformatowej, oferującej szerszą gamę kolorów w porównaniu z P3 sRGB.
Ciągła gotowość do druku. Zapomnij o wyczerpanym tuszu.
Dzięki subskrypcji Instant Ink możesz otrzymać tusz bezpośrednio do drzwi, zanim poprzedni się wyczerpie.
Nasza najlepsza technologia zapewniająca stałą łączność i bezpieczeństwo
Zachowaj połączenie dzięki naszej najbardziej niezawodnej sieci Wi-Fi - dwupasmowej, samonaprawiającej się - która automatycznie ponownie się łączy.
Wprowadzanie innowacji dzięki wykorzystaniu 30% tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu
Wybierz drukarki wykonane w co najmniej 30% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.
Dane techniczne
| Model | 53N95B |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A5 |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 22 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 18 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 30000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Procesor drukarki | 1,2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru | Do 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Do 75 arkuszy w rozmiarze A, do 50 arkuszy w rozmiarze B |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Gramatura papieru (min.) | 34 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 250 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Około 800 stron w czerni, około 420 stron w błękicie, purpurze, żółtym |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 306 mm |
| Szerokość | 581 mm |
| Głębokość | 849 mm |
| Waga | 14.6 kg |