Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne CLJ Ent Flow X58045z MFP 7H5W6A
Opis
Drukarka HP Color LaserJet Enterprise MFP X58045dn
Potężnie kompaktowa. Niezwykle wydajna.
Przekształć swoje przepływy pracy dzięki zaawansowanym możliwościom w kompaktowej obudowie. Od prędkości drukowania po panele kolorowe, uzyskaj elastyczne konfiguracje, aby sprostać swoim potrzebom dziś i jutro. Wszystko to przy jednoczesnej ochronie Twojej firmy przed rozwijającymi się zagrożeniami cybernetycznymi.
Więcej niż drukarka w kompaktowej obudowie
- Doświadcz szybkich prędkości skanowania i najwyższej wydajności dzięki technologii skanowania dwustronnego 94 ipm.
- Szybkie prędkości drukowania do 43 stron na minutę, aby pomóc Ci wykonać wszystko szybciej.
- Łatwe włączanie przepływów pracy ze spójnym doświadczeniem użytkownika i intuicyjnymi, tabletowymi ikonami na 8-calowym kolorowym ekranie dotykowym.
- Zmaksymalizuj swoją produktywność i zwiększ wydajność drukowania dzięki wydajnemu procesorowi HP z trzema rdzeniami do kopiowania, skanowania i drukowania.
- Utrzymuj produktywność i bądź na bieżąco z najnowszymi funkcjami na swoich nogach dzięki uaktualnialnemu oprogramowaniu układowemu HP FutureSmart.
Dane techniczne
| Model | Color LaserJet Enterprise MFP X58045dn |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania | Format pliku skanowania: PDF
Specyfikacja:
Tryby wprowadzania skanowania:
Funkcje specjalne:
Obszar skanowalny:
|
| Parametry kopiowania | Prędkość kopiowania:
Pozostałe:
Maksymalna liczba kopii: Do 9999 kopii |
| Parametry faksowania | Faks opcjonalnie, 33,6 kbps (z opcjonalnym analogowym faksem) |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 43 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 43 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 120000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | HP PCL 5c |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Procesor drukarki | Tri-core 1.2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 6 GB |
| Maksymalna pamięć | 6 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier firmowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 220 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Client |
| Wymagania sprzętowe | Windows:
Mac:
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 583 mm |
| Szerokość | 547 mm |
| Głębokość | 460 mm |
| Waga | 39.1 kg |