Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Color LaserJet Enterprise Flow X677z+ 6QQ03A
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Enterprise Flow X677z+ (6QQ03A)
Przekształć swoje przepływy pracy dzięki zaawansowanym możliwościom w kompaktowej obudowie. Konfigurowalne konfiguracje od prędkości drukowania po panele kolorowe pomagają sprostać potrzebom zapracowanych grup roboczych. Wszystko to przy jednoczesnej ochronie firmy przed ewoluującymi zagrożeniami bezpieczeństwa.
- Funkcje: Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie (opcjonalnie)
- Prędkość drukowania: Prędkość drukowania do 55 str./min (czarno-biały) i 55 str./min (kolor); z opcjonalną licencją prędkości, drukowanie do 65 str./min (czarno-biały) i 65 str./min (kolor)
- Jakość druku w czerni (najlepsza): Do 1200 x 1200 dpi
- Pojemność automatycznego podajnika dokumentów: Standard, 150 arkuszy
Rozwiązania konfigurowalne i skalowalne.
Elastyczne konfiguracje drukarek i łatwe do skalowania rozwiązania, aby sprostać zmieniającym się potrzebom pracowników i zoptymalizować przepływy pracy.
Szybka i bezproblemowa digitalizacja
Potężne centrum współpracy, ułatwiające digitalizację dokumentów dzięki niezwykle szybkiemu skanowaniu i rozwiązaniom opartym na chmurze.
Wszystko, czego oczekujesz od drukarki biurowej
Zaawansowane rozwiązania w zakresie przepływu pracy w połączeniu z możliwościami kopiarki sprawiają, że ta w pełni funkcjonalna drukarka A4 jest najlepszym wyborem dla wszystkich potrzeb Twojej grupy roboczej.
Zawsze czujny z HP Wolf Security
HP Wolf Enterprise Security zapewnia najbezpieczniejsze drukowanie na świecie, które chroni, wykrywa i dostosowuje się do nowych zagrożeń. Utrzymujemy problemy na zewnątrz, abyś mógł utrzymać działalność swojej firmy.
Dane techniczne
| Model | X677 z+ 6QQ03A |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A5 |
| Format | RA4 |
| Format | 16K |
| Format | B6 |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 61 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 61 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 30000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | Apple AirPrint |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | HP PCL 5 |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Procesor drukarki | 1.6 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 6 GB |
| Maksymalna pamięć | 6 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Tektura |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier firmowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier średnio gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x USB 3.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 1503 mm |
| Szerokość | 1552 mm |
| Głębokość | 939 mm |
| Waga | 133 kg |