Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Color LaserJet Enterprise MFP M480f 3QA55A
Opis
Podstawowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne HP klasy korporacyjnej o prędkości do 28 str./mini najsilniejsze zabezpieczenia. Laserowe drukarki wielofunkcyjne HP Office są przeznaczone dla małych i średnich firm oraz małych zespołów roboczych w większych firmach, zapewniając zwiększoną wydajność, uproszczone przepływy pracy i niższe koszty. Ta drukarka jest przeznaczona do pracy tylko z wkładami, które mają nowy lub ponownie używany układ HP i wykorzystuje dynamiczne środki bezpieczeństwa do blokowania wkładów z układem innym niż HP. Okresowe aktualizacje oprogramowania układowego utrzymają skuteczność tych środków i zablokują wkłady, które wcześniej działały. Ponownie wykorzystany chip HP umożliwia korzystanie z ponownie używanych, regenerowanych i napełnianych wkładów.
Łatwy w użyciu, prosty w zarządzaniu
Oprogramowanie sprzętowe HP FutureSmart można aktualizować o najnowsze funkcje aby zoptymalizować Twoją inwestycję na długie lata. Scentralizuj kontrolę nad środowiskiem drukowania za pomocą programu HP Web Jetadmin i pomóż zwiększyć wydajność biznesową. Z łatwością włącz przepływy pracy w całej flocie dzięki spójnemu interfejsowi użytkownika i intuicyjnym ikonom przypominającym tablety. Skonfiguruj to urządzenie wielofunkcyjne szybko i łatwo zarządzaj ustawieniami urządzenia, aby zwiększyć wydajność.
Najbezpieczniejsze drukowanie na świecie
Kod operacyjny (BIOS) jest automatycznie sprawdzany podczas uruchamiania i naprawia się sam, jeśli zostanie naruszony. Certyfikat Common Criteria do ciągłego monitorowania aktywności pamięci w celu wykrywania i powstrzymywania ataków w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie układowe jest automatycznie sprawdzane podczas uruchamiania w celu ustalenia, czy jest to autentyczny kod podpisany cyfrowo przez firmę HP. Wychodzące połączenia sieciowe drukarki są sprawdzane w celu zatrzymania podejrzanych żądań i udaremnienia złośliwego oprogramowania.
Zwiększona produktywność w celu wzmocnienia zespołów roboczych
Zapewnij grupom roboczym to, czego potrzebują, aby odnieść sukces dzięki setkom rozwiązań HP i innych firm oraz obsłudze czytników kart. Optymalizuj przepływy pracy, ogranicz liczbę kroków i błędów oraz wspieraj pracowników mobilnych dzięki opcjonalnym aplikacjom dla urządzeń wielofunkcyjnych, które spełniają Twoje specyficzne potrzeby biznesowe. Pomóż zapewnić bezpieczeństwo poufnych informacji dzięki drukowaniu z kodem PIN/Pull w celu pobrania zadań drukowania. Pozostań w kontakcie dzięki opcjonalnemu akcesorium do łączności bezprzewodowej, Bluetooth Low Energy i NFC Touch-to-Print.
Zrównoważony rozwój to mądry biznes
Pomóż oszczędzać papier zaraz po wyjęciu z pudełka. Drukowanie dwustronne (dupleks) jest ustawione domyślnie w celu automatycznego oszczędzania. Pomóż ograniczyć marnowanie papieru i tonera, drukując tylko te naprawdę potrzebne zadania, korzystając z rozwiązania HP Roam for Business. Oszczędzaj energię bez poświęcania wydajności to urządzenie wielofunkcyjne ma certyfikaty ENERGY STAR i Blue Angel. Usuń bariery i pomóż spełnić standardy zgodności i ułatwień dostępu dzięki zestawowi HP Accessibility Kit (zawiera nakładkę Braille'a i przylepce dotykowe, uchwyt HP Access oraz klawiaturę BigKeys LX) oraz zgodność z HP Accessibility Assistant.
Dane techniczne
| Model | Color LaserJet Enterprise MFP M480f |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | B5 |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | RA4 |
| Format | 16K |
| Format | A5 |
| Format | 98 x 148 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 29 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 29 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 55000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | HP PCL 5 |
| Język drukarki | Apple AirPrint |
| Język drukarki | |
| Zainstalowana pamięć | 2 GB |
| Podajnik papieru | Podajnik uniwersalny na 50 arkuszy, podajnik na 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Gramatura papieru (min.) | 150 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 472.44 mm |
| Szerokość | 406.4 mm |
| Głębokość | 398.78 mm |
| Waga | 23.22 kg |