Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Color LaserJet Pro 3302fdn 499Q7F
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro 3302fdn (499Q7F)
Zaprojektowany z myślą o zespołach, które potrzebują profesjonalnej wydajności oraz szybkiego drukowania, skanowania i kopiowania w wysokiej jakości kolorze oraz nagradzanej niezawodności w kompaktowej konstrukcji.
Profesjonalne kolory i szybkość
Szybkie, automatyczne dwustronne drukowanie w kolorze z prędkością 25 str./min.
Profesjonalne zabezpieczenia, które pomagają chronić Twoją firmę
Chroń swoją firmę dzięki proaktywnym, wbudowanym zabezpieczeniom gotowym do pracy zaraz po podłączeniu oraz tonerem odpornym na manipulacje.
Komfort pracy dzięki nagradzanej niezawodności
Wielokrotnie nagradzana niezawodność zapewnia wydajność, na którą możesz liczyć strona po stronie.
Kompaktowa i energooszczędna konstrukcja
Niewielkie wymiary i technologia HP Auto-On/Auto-Off pozwalają zoptymalizować zużycie energii przez drukarkę.
Dane techniczne
| Model | Color LaserJet Pro 3302fdn |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | 16K |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | 216 x 279 mm |
| Format | A5 |
| Format | Koperta B5 176 x 250 mm |
| Format | 267 x 184 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A6 |
| Format | A4 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | Monarch 98 x 191 mm |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Format | B6 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 25 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 40000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PCLm |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | HP PCL 5 |
| Język drukarki | JPEG |
| Język drukarki | PostScript |
| Język drukarki | PWG |
| Procesor drukarki | 1,2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier firmowy |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 2 x RJ-11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 341.32 mm |
| Szerokość | 418 mm |
| Głębokość | 419.12 mm |
| Waga | 17.1 kg |