Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Color LaserJet Pro 4302fdw 5HH64F
Opis
Szybkie drukowanie w kolorze i łatwe w obsłudze narzędzia do zarządzania.
LaserJet Pro to oszałamiające szybkości drukowania w kolorze i łatwe w obsłudze narzędzia do zarządzania.
Maksymalna wydajność kolorowego druku
Wesprzyj swój zespół za pomocą tej kompaktowej, wysokowydajnej drukarki kolorowej, idealnej dla 10 użytkowników.
HP Wolf Pro Security
Bezpieczeństwo drukarki od razu po wyjęciu z opakowania. Fabrycznie skonfigurowane ustawienia oznaczają, że urządzenie jest od razu gotowe do pracy.
Bezproblemowe zarządzanie
Scentralizuj zarządzanie drukiem. HP Web Jetadmin pozwala w łatwy sposób dodawać i aktualizować urządzenia.
Zrównoważone drukowanie
Zaprojektowane na nowo, oryginalne wkłady HP TerraJet pozwalają zmniejszyć wykorzystanie tworzyw sztucznych oraz energii zużywanej podczas drukowania.
Dane techniczne
| Model | Color LaserJet Pro 4302fdw |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | 16K |
| Format | A5 |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | B5 |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | B6 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania | Szybkość skanowania (tryb normalny, format A4): Do 29 str./min; do 26 str./min |
| Parametry kopiowania | Szybkość kopiowania dwustronnego w kolorze (A4): Do 29 kopii/min |
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 33 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 50000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PWG |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | Native Office |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 1200 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru | Maksymalna pojemność podajnika (arkusze): Maks. 850 arkuszy (z opcjonalnych podajnikiem na 550 arkuszy) |
| Odbiornik papieru | Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze): Do 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 3 x USB |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 384 mm |
| Szerokość | 421 mm |
| Głębokość | 427 mm |
| Waga | 20.41 kg |