Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne DeskJet 2820e AIO Printer 588K9B
Opis
Lider prostego i bezstresowego druku.
Bez wysiłku drukuj, skanuj i kopiuj dzięki tej kompaktowej, bezprzewodowej drukarce domowej połączonej z najlepszą i najłatwiejszą w użyciu aplikacją do drukowania. Od etykiet zwrotnych po ulubione przepisy ciesz się bezproblemową obsługą drukarki nr 1 na świecie.
- Prosta konfiguracja za pomocą najłatwiejszej w obsłudze aplikacji do drukowania
Rozpocznij szybko, wykonując proste kroki w najlepszej i najłatwiejszej w użyciu aplikacji do drukowania. - Zaoszczędź do 70% na tuszu i nigdy go nie zabraknie
Dzięki subskrypcji Instant Ink możesz otrzymać atrament dostarczony bezpośrednio pod drzwi, zanim się skończy. - Pozostań w kontakcie dzięki naszej najbardziej niezawodnej sieci Wi-Fi
Bądź zawsze gotowy do drukowania dzięki naszej najbardziej niezawodnej sieci Wi-Fi, która automatycznie łączy się ponownie w przypadku utraty połączenia. - Wdrażanie innowacji przy użyciu plastiku składającego się w 60% z recyklingu
Wybieraj drukarki wykonane w co najmniej 60% z plastiku pochodzącego z recyklingu.
Dane techniczne
| Model | DeskJet 2820e |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania | Skanowanie do pliku PDF |
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 7.5 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 5.5 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Procesor drukarki | 1.0 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru | Podajnik papieru, standardowy podajnik na 60 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Wyjście do obsługi papieru, standardowa taca wyjściowa na 25 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Wydajność stron (wkłady konfiguracyjne/skrzynki odbiorczej) ~120 stron w czerni, ~75 stron w trybie trójkolorowym |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 15.4 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Głębokość | 304 mm |
| Waga | 3.42 kg |