Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne DeskJet 4230e All-in -One Printer 60K30B
Opis
Lider w dziedzinie prostego, bezproblemowego drukowania.
Łatwo drukuj, skanuj i kopiuj dzięki kompaktowej, bezprzewodowej drukarce z automatycznym podajnikiem dokumentów w połączeniu z intuicyjną aplikacją do drukowania. Od etykiet po ulubione przepisy - ciesz się bezproblemowym drukowaniem, dzięki producentowi drukarek nr 1 na świecie.
Łatwe skanowanie i kopiowanie wielu stron
Łatwe skanowanie i kopiowanie wielu stron, dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 35 arkuszy.
Zmniejsz wydatki na tusz o 70% i zadbaj o jego stałą dostępność
Dzięki subskrypcji Instant Ink otrzymujesz dostawę tuszu bezpośrednio pod Twoje drzwi, zanim się wyczerpie.
Zawsze online dzięki najbardziej niezawodnej łączności Wi-Fi
Drukuj w dowolnym momencie, dzięki niezawodnej łączności Wi-Fi, która automatycznie przywraca zerwane połączenie.
Napędzamy innowację 60% tworzyw z recyklingu
Wybierz drukarki wykonane w 60% z tworzyw z recyklingu.
Dane techniczne
| Model | 4230e |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Format | A6 |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 8.5 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 5.5 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Język drukarki | PCLm |
| Język drukarki | URF |
| Procesor drukarki | 1,0 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 200 mm |
| Szerokość | 428 mm |
| Głębokość | 332 mm |
| Waga | 4.82 kg |