Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne ENVY Inspire 7920e All-in-One 242Q0B
Opis
Dane techniczne
| Model | ENVY Inspire 7920e |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | 130 x 130 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 10 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Procesor drukarki | 800 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 70 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor | Beżowy |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 233 mm |
| Szerokość | 460 mm |
| Głębokość | 511.25 mm |
| Waga | 8.12 kg |