Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Envy 6110E 714J3B
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne HP Envy 6110e (714J3B)
Ty marzysz. Urządzenie HP Envy to realizuje.
Wznieś domowe drukowanie na wyższy poziom, dzięki producentowi drukarek nr 1 na świecie. Bezprzewodowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne HP połączone z najłatwiejszą w użyciu aplikacją do drukowania zapewniają skanowanie, kopiowanie i dwustronne drukowanie z wysokiej jakości odwzorowaniem kolorów.
Wysokiej jakości dokumenty i fotografie za każdym razem
Drukuj dokumenty i fotografie bez marginesów, które wyglądają jak na ekranie, dzięki pozwalającej na rzeczywiste odwzorowanie kolorów technologii HP
Elegancka i zrównoważona konstrukcja
Zmodernizuj swoją przestrzeń za pomocą eleganckiej, kompaktowej drukarki HP, która idealnie uzupełnia przestrzeń pracy i nie tylko.
Proste drukowanie
Zarządzaj drukowaniem dzięki najbardziej intuicyjnemu, kolorowemu ekranowi dotykowemu HP.
Dane techniczne
| Model | 6110e |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 |
| Format | A5 |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | B5 |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania | Mobilny faks (tylko wysyłanie) |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 10 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 7 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Język drukarki | PCLm |
| Język drukarki | URF |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 800 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 90 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 136 mm |
| Szerokość | 433 mm |
| Głębokość | 361 mm |
| Waga | 5.13 kg |
| Pozostałe parametry |
|