Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 530
Opis
Dane techniczne
| Model | Smart Tank 530 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A6 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 11 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 5 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 800 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Procesor drukarki | Szybkość: 1,2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 198 mm |
| Szerokość | 449 mm |
| Głębokość | 373 mm |
| Waga | 8.5 kg |
| Pozostałe parametry | Maksymalny wymiar po rozłożeniu wszystkich podajników: 449 x 605,65 x 258,7 mm |