Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LJ Pro MFP 3102fdw 3G630F
Opis
Dane techniczne
| Model | 3G630F |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | A6 |
| Format | 90 x 130 mm |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | A5 |
| Format | B6 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 50000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | HP PCL 5c |
| Język drukarki | PCLm |
| Język drukarki | PWG |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Oryginalny wkład z czarnym tonerem HP 139A LaserJet W1390A (wydajność ~1500 stron) Oryginalny wkład z czarnym tonerem HP139X LaserJet W1390X (wydajność ~4000 stron) |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5 GHz |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 398.2 mm |
| Szerokość | 418 mm |
| Głębokość | 313.2 mm |
| Waga | 10.5 kg |