Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet Enterprise MFP M430f 3PZ55A
Opis
Dane techniczne
| Model | LaserJet Enterprise MFP M430f 3PZ55A |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | A5 |
| Format | B6 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | RA4 |
| Format | 16K |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 42 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | HP PCL 5 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | Apple AirPrint |
| Procesor drukarki | 800 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 2 GB |
| Podajnik papieru | Max. 550 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Max. 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier dokumentowy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 175 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 1 rok |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 323 mm |
| Szerokość | 420 mm |
| Głębokość | 390 mm |
| Waga | 13.01 kg |