Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet M140w 7MD72F
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140w (7MD72F)
Najmniejsze w swojej klasie wielofunkcyjne urządzenie laserowe, zaprojektowane do wydajnej pracy.
Wydajne, wysokiej jakości urządzenie wielofunkcyjne, które dopasuje się do Twojego biura. Drukuj szybko dzięki najmniejszemu w swojej klasie urządzeniu laserowemu oraz pozwalającej zaoszczędzić czas aplikacji HP Smart. Postaw na profesjonalnej jakości druk laserowy i bezproblemową konfigurację.
Najmniejsze wielofunkcyjne urządzenie laserowe w swojej klasie
Najmniejsze w swojej klasie wielofunkcyjne urządzenie laserowe, zaprojektowane do wydajnej pracy.
Wszystko pod ręką i nawet 50% oszczędności dzięki subskrypcji Instant Ink dla drukarek laserowych
Zapomnij o wyczerpanym tonerze. Wygodna wymiana tonera i automatyczne dostawy w pakiecie.
Wydajność z telefonu
Postaw na wysokiej jakości skany oraz funkcje udostępniania za pomocą usług Dropbox, Dysku Google lub chmury - prosto ze swojego telefonu dzięki aplikacji HP Smart.
Pomóż chronić zasoby naturalne bez poświęcania wydajności
Inteligentna technologia HP Auto-On/AutoOff włącza drukarkę, kiedy jej potrzebujesz, i wyłącza, kiedy z niej nie korzystasz.
Właściwości:
- Niewielkie wymiary. Wysoka wydajność.
- Szybkie drukowanie
- Pozwala na radzenie sobie z najistotniejszymi zadaniami drukowaniem, skanowaniem, kopiowaniem
- Bezproblemowa konfiguracja
- Legendarna jakość laserowa
- Niesamowita funkcja skanowania teraz dostępna w smartfonie
Dane techniczne
| Model | LaserJet M140w |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A4 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 8000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | PWG |
| Procesor drukarki | 500 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Gramatura papieru (min.) | 65 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Czarny wkład laserowy HP 142A LaserJet (ok. 950 stron), W1420A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 347 mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Głębokość | 427 mm |
| Waga | 5.39 kg |