Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet MFP M234d 8J9K4F
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234d
Duża szybkość i niezawodna wydajność. Wyjątkowa wartość
Zwiększ produktywność, dzięki tej wydajnej monochromatycznej drukarce w nagradzanej kompaktowej konstrukcji. Korzystaj z najszybszego w swojej klasie drukowania dwustronnego z funkcją kopiowania i skanowania, a także uproszczonej konfiguracji i funkcji oszczędzania czasu dzięki aplikacji HP.
Stworzone do szybkiego i niezawodnego drukowania
- Błyskawicznie dostarczaj wielostronicowe dokumenty, dzięki najszybszemu w swojej klasie drukowaniu dwustronnemu.
- Możesz polegać na spójnej, wysokiej jakości wydruków strona po stronie. Postaw na jakość, jakiej oczekujesz od lidera w branży.
- Łatwa obsługa wysokonakładowych zadań drukowania i rzadsze uzupełnianie papieru, dzięki podajnikowi o pojemności 150 arkuszy.
- Wykorzystaj wiele możliwości z jednego urządzenia. Łatwe wykonywanie zadań dzięki wielofunkcyjności -drukowanie, skanowanie i kopiowanie.
Nagradzana konstrukcja do Twojej przestrzeni roboczej
- Wielokrotnie nagradzana, kompaktowa konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce i ograniczyć bałagan.
- Drukarka LaserJet zmieści się niemal w dowolnym miejscu. Szybko wykonuj projekty dzięki drukarce, która pasuje do Twojego środowiska pracy.
Łatwa konfiguracja, łatwe użytkowanie
- Szybkie rozpoczęcie pracy, dzięki łatwym wskazówkom dotyczącym konfiguracji w aplikacji HP. Szybka konfiguracja i szybki powrót do pracy.
- Pomóż chronić informacje, które mają największe znaczenie. Wybierz kluczowe zabezpieczenia, dzięki którym zachowasz prywatność i kontrolę.
- Łatwe podłączanie drukarki do komputera za pomocą dołączonego USB i wbudowanego portu USB.
- Zarządzaj z łatwością zadaniami, dzięki inteligentnym przyciskom przyciski pojawiają się tylko wtedy,gdy są potrzebne.
Kompaktowa i energooszczędna konstrukcja
- Technologia HP Auto-On/Auto-Off pozwala zoptymalizować zużycie energii.
- Zużyte oryginalne tonery HP można bezpłatnie poddać recyklingowi za pośrednictwem programu HPPlanet Partners.
- To urządzenie HP LaserJet spełnia wymagania oznakowań ekologicznych, w tym BLUE ANGEL.
Dane techniczne
| Model | MFP M234d 8J9K4F |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B5 |
| Format | B4 |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 29 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 20000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | PWG |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 500 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru | Do 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Do 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Karty |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier welinowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 436.3 mm |
| Szerokość | 368 mm |
| Głębokość | 419.6 mm |
| Waga | 7.6 kg |