Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet MFP M234sdw 6GX01F
Opis
Uzyskaj bezprzewodowe drukowanie dwustronne, inteligentne rozwiązania w zakresie konfiguracji i mobilności oraz produktywność urządzenia wielofunkcyjnego.
Urządzenie wielofunkcyjne o dużej produktywności, z najszybszym w swojej klasie drukiem dwustronnym, automatycznym podajnikiem i pozwalającą zaoszczędzić czas aplikacją HP Smart. Możesz zyskać spokój ducha dzięki bardziej niezawodnym połączeniom oraz liczyć na bezproblemową obsługę dzięki uproszczonej konfiguracji.
Pracuj szybko. Pracuj efektywnie.
Szybsze przetwarzanie wielostronicowych dokumentów dzięki najszybszej w swojej klasie szybkości druku dwustronnego.
Łatwa konfiguracja, łatwe użytkowanie
Szybkie rozpoczęcie pracy dzięki łatwej konfiguracji, która prowadzi użytkownika krok po kroku. Wystarczy pobrać aplikację HP Smart, połączyć się z siecią i udostępnić drukarkę wszystkim urządzeniom.
Zachowaj produktywność z dowolnego miejsca
Skanowanie w wysokiej jakości. Udostępnianie za pomocą Dropbox, Google Drive, poczty elektronicznej lub chmury praktycznie z każdego miejsca dzięki aplikacji HP Smart.
Przyczyń się do pozytywnego wpływu na środowisko
To urządzenie HP LaserJet spełnia wymagania oznakowania Eco Label, w tym ENERGY STAR i BLUE ANGEL.
Dane techniczne
| Model | LaserJet M234sdw |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A6 |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 29 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 20000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | PWG |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 500 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 64 MB |
| Podajnik papieru | Maksymalna pojemność podajnika(arkusze): Do 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze): Do 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier welinowy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 294.4 mm |
| Szerokość | 418 mm |
| Głębokość | 308 mm |
| Waga | 9.5 kg |