Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet Pro 4102FDN 2Z623F
Opis
Zwiększ wydajność biura dzięki niesamowitej szybkości oraz niezawodnemu sprzętowi i łączności.
Drukarka została skonstruowana z myślą o maksymalnej produktywności, dzięki dużej szybkości i niezawodnemu sprzętowi, co zapewnia bezproblemowe codzienne użytkowanie z każdego miejsca i możliwość skupienia się na prowadzeniu działalności.
Maksymalna wydajność.
Wspieraj swój dynamiczny zespół za pomocą tej szybkiej, inteligentnej drukarki, idealnej dla maksymalnie 10 użytkowników.
HP Wolf Pro Security.
Bezpieczeństwo drukarki od razu po wyjęciu z pudełka. Fabrycznie skongurowane ustawienia oznaczają, że urządzenie jest od razu gotowe do pracy.
Bezproblemowe zarządzanie.
Scentralizuj zarządzanie drukiem w firmie. HP Web Jetadmin ułatwia to dzięki pakietowi funkcji.
Bezproblemowe zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi dzięki usłudze Instant Ink.
Zarejestruj się, aby zaoszczędzić na oryginalnym tonerze HP z usługą Instant Ink. Zapewnij toner, dostawę i recykling.
Dane techniczne
| Model | LaserJet Pro 4102FDN |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | 16K |
| Format | A6 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania | Szybkość skanowania (tryb normalny, format A4): Do 29 str./min / 46 obr./min (w czerni), do 20 str./min / 34 obr./min (w kolorze) |
| Parametry kopiowania | Ustawienia kopiarki: Kopiowanie dokumentów tożsamości; Liczba kopii; Zmiana rozmiaru (w tym 2-Up); Przyciemnianie/rozjaśnianie; Rozszerzenia; Rozmiar oryginału; Ustawianie marginesów; Sortowanie; Wybór podajnika; Dwustronne; Jakość (wersja robocza/normalna/najlepsza); Zapisz aktualne ustawienia; Przywróć ustawienia fabryczne |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 600 dpi |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 80000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | Native Office |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | PWG |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru | Pojemność podajników: Do 350 arkuszy (podajnik 1: do 100 arkuszy; podajnik 2: do 250 arkuszy) |
| Odbiornik papieru | Standardowa pojemność odbiornika papieru: Odbiornik papieru na 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Client |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 323 mm |
| Szerokość | 420 mm |
| Głębokość | 390 mm |
| Waga | 12.6 kg |