Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne OfficeJet Pro 9120b All-in-One 4V2N0B
Opis
Dane techniczne
| Model | OfficeJet Pro 9120b |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | A5 |
| Format | Koperta A2 110,3 x 144,9 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 16 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | PostScript |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | HP PCL 5 |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru | Do 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Do 60 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Karty |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 280 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | 2 x RJ-11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | Roczna ograniczona gwarancja |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 278 mm |
| Szerokość | 439.3 mm |
| Głębokość | 519.8 mm |
| Waga | 9.29 kg |