Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne OfficeJet Pro 9130b All-in-One 4U561B
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9130b (4U561B)
Zarządzaj drukowaniem jak profesjonalista.
Profesjonalna kolorowa drukarka atramentowa dla rozproszonych biur/pracowników hybrydowych firmy numer 1 na świecie w dziedzinie drukarek, w połączeniu z naszą najlepszą technologią, aby pomóc w zarządzaniu tym wszystkim. Usprawnia to pracę w dowolnej sieci dzięki dodatkowym funkcjom zwiększającym wydajność.
Wdrożyć. Zintegrować. Dostosuj z łatwością.
Z łatwością wdrażaj, integruj i konfiguruj flotę drukarek w wielu lokalizacjach.
Nasza najlepsza technologia, która pomaga zarządzać tym wszystkim
Pozostań w kontakcie dzięki naszej najbardziej niezawodnej sieci Wi-Fi dwuzakresowej, samonaprawiającej się która automatycznie łączy się ponownie.
Wzmocnij swoją firmę potężnym narzędziem zwiększającym produktywność
Zawsze gotowa na duże nakłady - kup drukarkę HP OfficeJet Pro wyposażoną w dwa podajniki na 250 stron.
Wdrażanie innowacji przy użyciu plastiku składającego się w 40% z recyklingu
Wybieraj drukarki wykonane w co najmniej 40% z plastiku pochodzącego z recyklingu.
Dane techniczne
| Model | 4U561B |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | Koperta A2 110,3 x 144,9 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 19 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 30000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | HP PCL 5 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript |
| Procesor drukarki | 1.2 Ghz |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru | Pojemność wejściowa Do 500 arkuszy (Taca 1: do 250 arkuszy, Taca 2: do 250 arkuszy) |
| Odbiornik papieru | Maksymalna pojemność wyjściowa do 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 280 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2 x RJ-11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 318.3 mm |
| Szerokość | 437 mm |
| Głębokość | 421.8 mm |
| Waga | 11.84 kg |