Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne OfficeJet Pro 9132e All-in-One 404M5B
Opis
Drukuj dla swojej firmy jak profesjonalista.
Poznaj profesjonalną kolorową drukarkę atramentową dla rozwijającej się firmy od światowej firmy #1 w połączeniu z najłatwiejszą w użyciu aplikacją do drukowania. Łatwe udostępnianie w chmurze i drukowanie na wielu urządzeniach z dodatkowymi funkcjami zwiększającymi wydajność.
Zwiększ możliwości swojego zespołu, dzięki potężnej wydajności
Wybierz drukarkę HP OfficeJet Pro wyposażoną w podajniki na 250 arkuszy i przygotuj się na duże ilości materiałów do druku.
Ciągła gotowość do druku. Zapomnij o wyczerpanym tuszu.
Dzięki subskrypcji Instant Ink możesz otrzymać tusz dostarczany bezpośrednio do drzwi, zanim poprzedni się wyczerpie.
Nasza najlepsza technologia, aby zachować łączność i bezpieczeństwo
Zachowaj łączność dzięki niezawodnej, dwupasmowej sieci Wi-Fi z funkcją samonaprawy, która zapewnia automatyczne nawiązywanie kolejnych połączeń.
Innowacja dzięki wykorzystaniu 40% tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu
Wybierz drukarki wykonane w co najmniej 40% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.
Dane techniczne
| Model | 404M5B |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | B5 |
| Format | A5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | Koperta A2 110,3 x 144,9 mm |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 20 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 30000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Procesor drukarki | 1,2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru | Do 500 arkuszy (podajnik 1: do 250 arkuszy, podajnik 2: do 250 arkuszy) |
| Odbiornik papieru | Do 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 280 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2 x RJ-11 |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 318.3 mm |
| Szerokość | 437 mm |
| Głębokość | 396.3 mm |
| Waga | 11.84 kg |