Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne OfficeJet Pro 9730e 537P6B
Opis
Wielkoformatowe urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9730e (537P6B)
Profesjonalne drukowanie i skanowanie w szerokim formacie.
Poznaj profesjonalną, wielkoformatową, kolorową drukarkę atramentową od lidera w branży w połączeniu z najłatwiejszą w użyciu aplikacją do drukowania. Drukowanie i skanowanie nawet A3 przy użyciu dodatkowych funkcji zwiększających wydajność.
Łatwe uzyskiwanie żywych, precyzyjnie wyglądających wydruków
Drukuj realistyczne wydruki za pomocą pierwszej na świecie drukarki wielkoformatowej, oferującej szerszą gamę kolorów w porównaniu z P3 sRGB.
Ciągła gotowość do druku. Zapomnij o wyczerpanym tuszu.
Dzięki subskrypcji Instant Ink możesz otrzymać tusz bezpośrednio do drzwi, zanim poprzedni się wyczerpie.
Nasza najlepsza technologia zapewniająca stałą łączność i bezpieczeństwo
Zachowaj połączenie dzięki naszej najbardziej niezawodnej sieci Wi-Fi dwupasmowej, samonaprawiającej się która automatycznie ponownie się łączy.
Wprowadzanie innowacji dzięki wykorzystaniu 30% tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu
Wybierz drukarki wykonane w co najmniej 30% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.
Dane techniczne
| Model | 537P6B |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A4 |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | A6 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 22 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 18 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 30000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Język drukarki | HP PCL 3 Enhanced |
| Procesor drukarki | 1,2 GHz |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | Około 800 stron w czerni, około 420 stron w błękicie, purpurze, żółtym |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 386 mm |
| Szerokość | 581 mm |
| Głębokość | 467 mm |
| Waga | 19.5 kg |