Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 580 1F3Y2A
Opis
Dane techniczne
| Model | Smart Tank 580 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania | Obsługiwane formaty plików: JPG; PDF |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 800 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCLm |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Język drukarki | URF |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru | 100 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 30 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 157.26 mm |
| Szerokość | 434.66 mm |
| Głębokość | 361.53 mm |
| Waga | 5.03 kg |