Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 581 4A8D4A
Opis
HP Smart Tank 581 All-in-One Printer (4A8D4A)
Ciesz się codzienną niezawodnością, jakością HP, której oczekujesz i oszczędnościami, których nie można się spodziewać
Ciesz się niezawodnością na co dzień dzięki bezprzewodowej drukarce All-in-One HP Smart Tank 580, która zapewnia jakość HP, jakiej oczekujesz, oraz oszczędności, których nie można się spodziewać.
Inteligentna wartość zbiornika
Atrament wystarczający na 2 lata pozwala drukować za ułamek kosztów
Wygodna i intuicyjna
Łatwa konfiguracja za pomocą urządzenia mobilnego
Gotowy, kiedy będziesz
Pozostań w kontakcie i drukuj dzięki samonaprawiającej się sieci Wi-Fi
Dane techniczne
| Model | Smart Tank 581 4A8D4A |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | B5 |
| Format | A6 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 12 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 5 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 3000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Język drukarki | PCLm |
| Język drukarki | URF |
| Procesor drukarki | 980 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 0 MB |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru | Maksymalna pojemność wejściowa Do 100 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Maksymalna pojemność wyjściowa Do 30 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 157.26 mm |
| Szerokość | 434.66 mm |
| Głębokość | 361.53 mm |
| Waga | 5.03 kg |