Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 585 1F3Y4A
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 585 (1F3Y4A)
Skorzystaj z codziennej niezawodności, dzięki wyjątkowej jakości HP i sporym oszczędnościom.
Skorzystaj z codziennej niezawodności, dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu HP Smart Tank 585, które zapewnia oczekiwaną przez Ciebie jakość HP i spore oszczędności.
Urządzenie Smart Tank
Atrament wystarczający nawet na 18 000 stron w czerni lub 6000 stron w kolorze pozwala drukować za niewielką cenę.
Wygodna i intuicyjna
Łatwa konfiguracja ze wskazówkami z urządzenia przenośnego.
Gotowość w każdym czasie
Zachowaj łączność i kontynuuj drukowanie, dzięki samonaprawiającej się komunikacji Wi-Fi.
Najważniejsze cechy:
- Bezproblemowa konfiguracja ze wskazówkami z urządzenia przenośnego
- Inteligentne przyciski
- Czujniki niskiego poziomu atramentu
- Samonaprawiająca się sieć Wi-Fi
- HP Smart Advance
- Technologia HP Auto-On/Auto-Off
Dane techniczne
| Model | Smart Tank 585 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A6 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 12 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 5 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 3000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Język drukarki | PCLm |
| Procesor drukarki | 980 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru | Do 100 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Do 30 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 1 rok lub 30 000 stron |
| Kolor | Morski |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 157.26 mm |
| Szerokość | 434.66 mm |
| Głębokość | 361.53 mm |
| Waga | 5.03 kg |