Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 615 Y0F71A
Opis
Smart Tank 615 Y0F71A
Drukarka bez kartridży zapewnia bezkompromisową jakość i nawet 3 lata użytkowania atramentu w zestawie. Szybsze połączenia dzięki dwuzakresowej sieci Wi-Fi oraz łatwe drukowanie mobilne za pomocą najlepszej w swojej klasie aplikacji HP do drukowania mobilnego HP Smart.
Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców i rodzin poszukujących bezproblemowego, taniego i niskonakładowego rozwiązania, które zapewnia pełną swobodę drukowania.
Dane techniczne
| Model | Smart Tank 615 Y0F71A |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A6 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 11 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 5 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 1000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Procesor drukarki | Szybkość: 1,2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru | Na 100 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Na 30 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | Roczna ograniczona gwarancja, standardowa lub na 30 000 stron |
| Rozszerzenia gwarancji | Możliwość przedłużenia gwarancji do maks. 3 lat po zarejestrowaniu się na stronie |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 198 mm |
| Szerokość | 449 mm |
| Głębokość | 373 mm |
| Waga | 6.19 kg |
| Pozostałe parametry |
|