Producenci
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 790 4WF66A
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 790 4WF66A
Zwiększ wydajność za sprawą mobilnej konfiguracji , druku dwustronnego, współczesnego interfejsu dotykowego i faksu, dzięki którym możesz łączyć się, pracować i drukować w wyjątkowo intuicyjny sposób. Postaw na wyjątkową jakość i oszczędność nawet trzy lata drukowania z oryginalnym tuszem HP dołączonym do zestawu.
Dane techniczne
| Model | Smart Tank 790 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A6 |
| Format | A4 |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 9 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 6000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Procesor drukarki | 800 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru | 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 250 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 240.3 mm |
| Szerokość | 427.5 mm |
| Głębokość | 364 mm |
| Waga | 7.7 kg |