Producenci
HP Inc. Zestaw 235 Wireless Mouse & Keyboard Combo 1Y4D0AA
Opis
Zestaw mysz i klawiatura bezprzewodowa HP 235 (1Y4D0AA)
Poznaj połączenie klawiatury i myszy, które jest wygodne, eleganckie i ciche. Teraz możesz być najbardziej wydajny przy najmniejszym hałasie. Ponadto dzięki skrótom klawiaturowym i wytrzymałym bateriom możesz pracować wydajnie przez cały dzień.
- Konstrukcja klawiatury typu chiclet pozwala cieszyć się wygodnym, dokładniejszym pisaniem przy mniejszym hałasie.
- Wykonuj każde zadanie dzięki trwałej myszy, która została stworzona z myślą o wygodzie.
- Zmniejsz bałagan i ciesz się swobodą poruszania bez opóźnień dzięki połączeniu bezprzewodowemu 2,4 GHz.
- Kompatybilny ze wszystkimi komputerami HP z dostępnym portem USB-A.
Dane techniczne
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Model | HP 235 |
| Zasięg | 10 m |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Waga 0,5 kg (klawiatura); 0,06 kg (mysz) |