Producenci
HP Inc. Zestaw Klawiatura i mysz 225 przewodowe G2 AX2Y7AA#ABB
Opis
AX2Y7AA - HP 225 Klawiatura i mysz, przewodowe
Klucz do sztucznej inteligencji
Za pomocą jednego klawisza uzyskasz dostęp do mocy Microsoft Copilot asystenta wspomaganego przez sztuczną inteligencję, który pomoże Ci uprościć zadania, współpracować i pracować mądrzej. Znajdź odpowiedzi z Internetu, spersonalizuj aplikacje lub wykaż się kreatywnością, korzystając z tekstu, zdjęć i filmów.
Zaprojektowany z myślą o wysokim komforcie
Ta mysz i klawiatura tworzą jeden wygodny zestaw. Mysz ma doskonale rozmieszczone przyciski (lewy i prawy) oraz kółko przewijania. Ponadto, dzięki nóżkom regulowanym w zakresie 0-6 stopni, można wygodnie pisać na trójstrefowej, pełnowymiarowej klawiaturze.
Łączność typu Plug and Play
Podłączenie niektórych urządzeń peryferyjnych może być skomplikowanym i czasochłonnym zadaniem. Dla kogo? Dzięki łatwej łączności USB typu plug and play można szybko podłączyć mysz i klawiaturę, aby móc w pełni wykorzystać swój dzień pracy.
Wykonane z materiałów z recyklingu
Kupując produkty i korzystając z nich, musisz się czuć komfortowo. Możesz mieć pewność, że ten zestaw złożony z przewodowej myszy i klawiatury został wykonany w sposób odpowiedzialny, a ponad 50% tworzyw sztucznych wykorzystanych do ich produkcji pochodzi z recyklingu.
Przemyślana konstrukcja
Pomyśl, jak często używasz swojej myszy i klawiatury. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy wygodne w użyciu produkty, aby zapewnić efektywną pracę każdego dnia.
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | HP 225 |
| Model | HP 225 |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 43,6 x 13,8 x 2,1 cm |
| Waga | 460 g |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11,2 x 6,3 x 3,6 cm |
| Waga | 80 g |