Producenci
HP Inc. Zestaw Przewodowa mysz i klawiatura 225 biały 86J24AA
Opis
Przewodowa mysz i klawiatura HP 225, biała (86J24AA)
Wydajność każdego dnia
Pomyśl, jak często używasz swojej myszy i klawiatury. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy wygodne w użyciu produkty, aby zapewnić efektywną pracę każdego dnia.
Zaprojektowany z myślą o wysokim komforcie
Ta mysz i klawiatura tworzą jeden wygodny zestaw. Mysz ma doskonale rozmieszczone przyciski (lewy i prawy) oraz kółko przewijania. Ponadto, dzięki nóżkom regulowanym w zakresie 0-6 stopni, można wygodnie pisać na trójstrefowej, pełnowymiarowej klawiaturze.
Łączność typu Plug and Play
Podłączenie niektórych urządzeń peryferyjnych może być skomplikowanym i czasochłonnym zadaniem. Dla kogo? Dzięki łatwej łączności USB typu plug and play można szybko podłączyć mysz i klawiaturę, aby móc w pełni wykorzystać swój dzień pracy.
Oburęczna konstrukcja
Zaprojektowana dla prawo- i leworęcznych użytkowników mysz zapewnia wszechstronny komfort.
Niezawodne użytkowanie
Pełen spokój dzięki standardowej rocznej ograniczonej gwarancji HP.
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | HP 225 |
| Model | HP 225 |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 436 x 138 x 20.5 mm |
| Waga | 479.5 g |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 112 x 63 x 36 mm |
| Waga | 80.3 g |