Producenci
HP Inc. Zestaw klawiatury z myszą 685 Comfort Dual-Mode Combo 8T6L7UT#ABB
Opis
HP 685 Comfort Dual-Mode Klawiatura i mysz Combo (8T6L7UT)
Klucz do sztucznej inteligencji
Za pomocą jednego klawisza klawiatury uzyskasz dostęp do mocy Microsoft Copilot asystenta wspomaganego przez sztuczną inteligencję, który pomoże Ci uprościć zadania oraz współpracować i pracować mądrzej.
Odbiornik zbiorczy HP
Łatwo łącz się z wieloma urządzeniami. Sparuj nawet osiem urządzeń za pomocą nanoadaptera USB-A lub maksymalnie trzy urządzenia za pośrednictwem Bluetooth 2,4G.
Bezpieczna dezynfekcja
Łatwy w czyszczeniu zestaw został zaprojektowany tak, aby wytrzymać działanie domowych chusteczek dezynfekcyjnych nawet przy 1000 przypadków ich użycia.
Tryb szybkiego przewijania
Z łatwością dostosuj prędkość przewijania do swoich preferencji. Łatwe przechodzenie między stronami internetowymi lub wierszami kodu za pomocą kółka szybkiego przewijania.
Przewijanie w 4 kierunkach
Pracuj wydajniej nad projektami, takimi jak arkusz kalkulacyjny, dzięki przewijaniu w górę i w dół, a także w bok.
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | HP 685 Comfort Dual-Mode |
| Model | HP 685 Comfort Dual-Mode |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Zasięg | 10 m |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | USB |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 44,2 x 21,4 x 3,5 cm |
| Waga | 845 g |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 12 x 6,9 x 4,2 cm |
| Waga | 88 g |