Producenci
Hama Etui do notebooka 14.1 Tayrona Jasnoszare
Opis
Etui do notebooka 14.1'' Tayrona jasnoszare
- Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
- Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
- Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwej powierzchni obudowy urządzenia
Dane techniczne
| Rodzaj | Etui |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Poliuretan |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 32,5 x 39 x 2,2 cm |
| Waga | 300 g |
| Kolor | Szary |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 14.1" |