Producenci
Hama Futerał uniwersalny do tabletu Xpand 9.5-11 cali, czarny
Opis
Futerał uniwersalny do tabletu Xpand 9.5-11 cali, czarny
- Zintegrowana osłona krawędziowa zapewnia stabilność i chroni narożniki urządzenia
- Wysuwane silikonowe narożniki można dopasować do rozmiaru tabletu
- Elastyczna gumka zapewniająca bezpieczne zamknięcie
- Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
- Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwego ekranu
- Zapewnia komfort pracy i chroni tablet przed brudem, kurzem i zadrapaniami
- Urządzenie może pozostać w kieszeni podczas użytkowania
- Stylowa, smukła konstrukcja
- Wytrzymały materiał
Dane techniczne
| Typ | etui - klapka |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Przekątna ekranu | 10,3'' |
| Przekątna ekranu | 9,7'' |
| Przekątna ekranu | 10,2'' |
| Przekątna ekranu | 10,8'' |
| Przekątna ekranu | 10,9'' |
| Przekątna ekranu | 10,5'' |
| Przekątna ekranu | 9,6'' |
| Przekątna ekranu | 10,4'' |
| Przekątna ekranu | 9,8'' |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Przekątna ekranu | 9,5'' |
| Pasuje do | Tablety o przekątnej ejranu od 9.5 do 11 cali (24 cm (9,5")/28 cm (11")) |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Poliuretan |
| Wymiary |
|
| Waga | 210 g |