Producenci
Hama Ładowarka samochodowa USB (2xUSB) 12V 2.4A Czarna
Opis
- Prąd ładowania maks. 2,4 A do szybkiego ładowania
- Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia
- Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
- Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
- Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
- Ładowarka do wygodnego ładowania w samochodzie
Dane techniczne
| Rodzaj | Samochodowa |
| Moc | 12 W |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 A |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 9 cm x 19,5 cm x 3 cm |
| Waga | 80 g |