Producenci
Hama Mysz bezprzewodowa BT Canosa V2 Antracyt
Opis
Kompaktowa mysz bezprzewodowa z technologią Bluetooth
- Ciche przyciski dla niezakłóconej i spokojnej pracy z myszą
- Gumowana powierzchnia boczna dla lepszej przyczepności i komfortu
- Oddzielny przełącznik włącz/wyłącz pozwala na energooszczędne korzystanie z myszy
- Doskonale symetryczny kształt dostosowany zarówno dla osób lewo- jak i praworęcznych
- Wysokorozdzielczościowy sensor optyczny zapewnia precyzyjne i płynne sterowanie kursorem myszy
- Przełącznik DPI do regulacji prędkości wskaźnika
- Powlekane polimerem ślizgacze zapewniają płynne ruchy myszy i nieprzerwaną pracę
- Możliwość przełączania czułości pomiędzy 800, 1200 i 1600 dpi
- Zasięg bezprzewodowy: do 8 metrów
Wymagania systemowe:
- System operacyjny: Windows 11/10/8/7, Mac OS X 10.8 lub nowszy, Android 4.0 lub nowszy
- Komputer, tablet lub notebook z Bluetooth (wbudowanym lub zewnętrznym)
Dane techniczne
| Model | Canosa V2 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Antracyt |
| Wymiary | 6 x 10,4 x 3,9 cm |
| Waga | 64 g |