Producenci
Hama Mysz bezprzewodowa MW-110 Czarna
Opis
Bezprzewodowa wygoda
Mysz bezprzewodowa umożliwia wygodną pracę i zabawę przy komputerze, również podczas podróży. Brak kabla sprawia, że jest znacznie praktyczniejsza, przewód nie przeszkadza podczas pracy, myszka zajmuje mniej miejsca i możliwe jest korzystanie z niej, znajdując się nawet w dużej odległości od komputera.
Więcej informacji o produkcie:
- Kompaktowa mysz bezprzewodowa
- Wyjątkowo mały nano odbiornik USB można na stałe zainstalować w komputerze
- Technologia radiowa 2.4 GHz zapewnia stabilną łączność bez zakłóceń
- Technologia Smart-Link: szybkie rozpoczęcie pracy z myszką
- Idealnie symetryczny kształt jest odpowiedni zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych
- Rozdzielczość: 1000 dpi
- Zasięg do 8 m
- Wymiary: 6 x 10,5 x 3,1 cm
- Baterie: 2 x AAA
- Kolor: czarny
Dane techniczne
| Model | MW-110 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 8 mm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6 x 10,5 x 3,1 cm |
| Waga | 89 g |